Перший крок на шляху до Smart&Safe City

19
листопада
2020

Минулого року Кременчук брав участь у Всеукраїнському громадському бюджеті Полтавської області з проєктом "Безпечне місто". Завдяки небайдужості містян, які взяли активну участь у голосуванні, кременчуцький проєкт здобув перемогу і місто отримає кошти з державного бюджету на його впровадження.  

Наразі компанія "ІТ-Інтегратор" займається реалізацією цього проєкту. Камери відеоспостереження встановлюють у  закладах загальної середньої освіти. Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зазначає, що завдяки проєкту "Безпечне місто" Кременчук дійсно стане  безпечнішим, адже відеокамери будуть встановлені в усіх школах, на проблемних перехрестях міських доріг, на в’їздах і виїздах з міста та інших громадських місцях. Побачити,  як впроваджуються ці технології, можна буде вже до кінця цього року.

"Вже не перший рік наша компанія демонструє конкретні досягнення та результати у розвитку українських міст та впровадженні інновацій, технологій безпеки та мобільності з метою підвищення захищеності українських міст та комфорту наших громадян. Для Кременчука – це тільки початок, який має стати вірним шляхом до розбудови сучасного та безпечного міста для всієї громади. Сподіваємось, що інші міста нашого регіону та країни загалом також звернуть увагу на нагальні потреби людей, для яких безпека та комфорт стоять у пріоритеті" - говорить Валентин Герасимович, керівник проєкту "Безпечне місто Кременчук", компанія "ІТ-Інтегратор"