Переводимо нашу команду на регулярну віддалену роботу

17
червня
2020

"ІТ-Інтегратор" запускає програму Flexitime 2020 – гнучкий формат роботи персоналу. Він запроваджений в компанії на весь поточний фінансовий рік, тобто до кінця першого кварталу 2021 року.

Співробітники компанії тепер можуть обирати гнучкість у три способи:

  • місце, де вони працюють;
  • дні робочого тижня в офісі та вдома;
  • час початку та закінчення робочого дню.

Стосовно місця роботи є наступні опції – офіс, дім, коворкінг чи будь-яке інше зручне місце з підключенням до мережі. Також обирати можна і кількість офісних днів – рекомендований графік: три дні в офісі, два – вдома чи в іншому місці. Для співробітників, які перебувають на гнучкому графіку роботи, встановлюються "плаваючі" початок і закінчення робочого дня. Робота може розпочинатися з 8-ої до 11-ої години.

Новий формат роботи дозволить компанії адаптувати співробітників до офісної роботи після майже трьох місяців карантину та віддаленки.

"Ми, як ІТ-компанія, звикли в нашій діяльності до гнучкої роботи. Але раніше використовували цей формат не занадто активно. За останні місяці під час карантину ми працювали за гнучким графіком більшість часу та цілком впевнилися в його ефективності та практичності", – коментує віцепрезидентка "ІТ-Інтегратор" Надія Омельченко.

Наявність гнучкості не означає, що змінюються вимоги до якості або термінів виконання роботи. Водночас, ефективність такого формату залежить від менеджерів: вони мають постійно виступати у ролі коучів своїх підлеглих та системно відстежувати їх результати.

Детальніше читайте у матеріалі видання "Бізнес"