Наші на International IT Forum 2019 у Запоріжжі

30
вересня
2019

Регіони з кожним днем вражають все більше, доводячи свою перспективність у розвитку сучасних технологій. 

Так, минулої п’ятниці, 27 вересня, у Запоріжжі відбувся International IT Forum 2019 – захід, який привернув увагу не лише української прогресивної ІТ та діджитал спільноти, але й фахівців та експертів з різних країн. 
Цього року форум набув значно більших масштабів, ніж попередні роки, адже охопив увагою велику кількість спікерів національного та міжнародного формату, зібравши у виставковому комплексі "Козак-палац" рекордну кількість ІТ-професіоналів разом. Кожен з відвідувачів мав можливість побачити на власні очі технології майбутнього, познайомитися з проєктами, які щодня вдосконалюють наше життя, та послухати доповіді висококласних спеціалістів. Головним спікером на відкритті International IT Forum 2019 став Віце-прем'єр міністр України Михайло Федоров, який презентував бренд "Держава у смартфоні".

Компанія "ІТ-Інтегратор" спільно з представниками КП "Центр управління інформаційними технологіями" презентували відвідувачам два стенди. По-перше, "Безпечне місто", який був розгорнутий на базі впровадженого компанією проєкту у Запоріжжя. Під час демонстрації можна було наживо побачити роботу системи відеонагляду та в режимі реального часу спостерігати за ситуацією на дорогах міста. 

По-друге, наша команда привернула увагу освітян на форумі на презентації STEAM-лабораторії, де представники "ІТ-Інтегратор" демонстрували найсучасніші рішення, які змінюють погляд на традиційне навчання та освіту.

International IT Forum 2019 - захід, що подарував найяскравіші емоції і познайомив усіх відвідувачів з технологіями майбутнього, що вже втілені у реальність.