Національний день дівчат у технологіях

07
жовтня
2021

Друзі, ми в "ІТ-Інтегратор" вирішили вчергове підтримати класну соціальну активність — Національний день дівчат у технологіях, що відбудеться вже в понеділок 11 жовтня.

В цей день одразу кілька наших керівниць влаштують офлайн-екскурсію компанією  для групи студенток технічних спеціальностей. А віцепрезидентка "ІТ-Інтегратор" Надія Омельченко виступить з мотиваційним спічем на онлайн-конференції, присвяченій події.

Національний день дівчат у технологіях — день, коли дівчата з усієї України відвідують технологічні компанії, щоб познайомитися з особливостями їх діяльності та дізнатися, як дівчата і жінки можуть побудувати свою кар’єру у сферах технологій. 

11 жовтня технологічні компанії з усіх регіонів України фізично або віртуально відкриють свої двері дівчатам віком 14-22 роки з Філіалів "Дівчата STEM" — навчальних закладів відповідних регіонів. На учасниць екскурсій очікує знайомство з фахівчинями зі STEM сфер, розповіді про роботу в технологічних компаніях "зсередини", нові знання про технології, а також круті сувеніри від компаній для активних учасниць.

А у другій половині дня о 16:00 для всіх охочих відбудеться фінальна онлайн конференція, під час якої представниці Міністерства цифрової трансформації України, а також провідних технологічних компаній поділяться своїми секретами успіху у сфері технологій та дадуть цінні поради дівчатам. 

Реєстрація на фінальну онлайн конференцію до 10 жовтня.

Технологічні сфери є одними із найбільш провідних та інноваційних, однак частка дівчат і жінок у ній все ще залишається низькою. Згідно з останніми даними Держстату на початок 2020/21 навчального року лише близько 10% дівчат навчалися на інженерних спеціальностях, а на спеціальностях галузі інформаційних технологій — близько 17%. 

Подію на честь Міжнародного дня дівчат організовують Центр "Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності", її ініціатива Дівчата STEM та UNFPA Ukraine, Фонд ООН у галузі народонаселення. Захід реалізується у рамках проєкту "Трамплін до рівності" за підтримки Швеції та за сприяння Офісу Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.