Ми в ЗМІ: Дмитро Жуковський про те, як медичним клінікам убезпечити свої дані

26
квітня
2021

Як медичним клінікам убезпечити свої дані від кіберзагроз, що постійно зростають?

За останні кілька років сталося вибухове зростання кількості й різноманітності підключених до мережі пристроїв в усіх сферах життя і промисловості. Індустрія охорони здоров'я не виняток – пристроїв стає все більше, через те, що клініки починають дедалі активніше використовувати технології Інтернету Речей (IoT). Кількість кібератак на цю галузь збільшується з кожним роком.

"Медичні пристрої потребують захисту, оскільки поряд з іншими об'єктами охорони здоров'я також є ціллю для кіберзлочинців. Багато медичних організацій стикаються з різким зростанням кількості підключених пристроїв. Багато з них ніколи не були призначені для такого інтенсивного трафіку, який до того ж постійно зростає. Крім цього, медустанови починають використовувати концепцію Інтернету речей (IoT). Все це вимагає захисту", – пояснює директор департаменту інформаційних технологій "ІТ-Інтегратор" Дмитро Жуковський.

Основні цілі кіберзлочинців щодо медичних установ:

  • крадіжка медичної документації
  • крадіжка персональних даних пацієнтів
  • блокування роботи автоматизованих систем медобслуговування
  • вимагання

У партнерському матеріалі "ІТ-Інтегратор" та Cisco у виданні Компьютерное Обозрение розповідаємо про інформаційну безпеку та захист ІТ-інфраструктури медичних установ і пристроїв.

Докладніше