Ми в ЗМІ: 7 історій про кібербезпеку та бізнес: Як уникнути збитків та скандалів

13
грудня
2019

Цього року в світі кожні 14 секунд стається одна кібератака. А от позаминулого року у МВФ зазначали, що економічні втрати лише від атаки сумнозвісного вірусу NotPetya склали $850 млн, а загалом глобальні кібератаки обійшлися бізнесу у $53 млрд.

"Кіберзахист великого бізнесу та стратегічних держпідприємств можна вважати одним з критичних питань в аспекті розвитку вітчизняної економіки", – вважає голова наглядової ради ІТ-Інтегратор Андрей Верба.

За різними оцінками, того ж 2017 р. Україна через той самий лише вірус Petya (NotPetya) втратила 0,4-0,5% ВВП. І хоча відтоді тема захисту від кіберзагроз стала актуальною для вітчизняного бізнес-середовища, дослідження свідчать, що українські компанії все ще менше, ніж європейські, опікуються питанням кіберзагроз.

Враховуючи важливість цього питання, журналісти Investory News за підтримки фахівців ІТ-Інтегратор та досліджень Cisco підготували добірку найцікавіших історій, які демонструють, що кіберзахист вже став мейнстрімом для сучасного бізнесу. Видання також підготувало поради щодо того, як уникнути втрат від кіберзагроз.

Більш детально ознайомитися з матеріалом статті можна за посиланням