#LogiTrends. Як з користю для бізнесу налаштувати віддалену взаємодію з персоналом

14
вересня
2023

Не секрет, що на розвиток онлайн комунікацій останніми роками впливало багато факторів. Локдаун, а потім і повномасштабна війна тільки підштовхнули цей процес.

З чого ж почати управлінцю перед яким стоїть завдання задоволення технологічних потреб персоналу та підприємства в цілому в сучасних українських умовах?

Коли пріоритетні задачі з забезпечення фізичної безпеки та налагодження дистанційної роботи з будь-якого куточку світу виконані, настає час подбати про зручні інструменти роботи команди, зокрема з використанням рішень Logitech.

Наприклад, гарним вибором для відеоконференцзв’язку можуть стати відеопанелі з лінійки Logitech Rally Bar. Ці пристрої є повністю автономними, адже в них одразу вбудовані Microsoft Teams, Zoom та Google Meet

А за допомогою рішення Logi Dock, що являє собою універсальну USB-док-станцію з функціями керування зустрічами та спікерфоном, має вбудовану колонку та шість мікрофонів - можна не тільки вивільнити робоче місце співробітника від зайвих дротів, а й забезпечити його максимальну уніфікованість. Працівнику достатньо лише підключити свій ноутбук до Logi Dock, до якого вже під’єднані монітор, клавіатура, мишка, камера тощо, та почати використовувати усі ці функції. 

У випадку, коли раптом необхідно відправити персонал на "дистанційку", весь комплект такого мобільного робочого місця легко переміщується до віддаленого простору роботи співробітника, де всі процеси працюватимуть у звичному офісному форматі. А ще на базі Logi Dock можна створити невелику фокус-кімнату, щоб не заважати колегам працювати в опенспейсі. 

Зокрема такі міні-переговорні кімнати можна облаштовувати в офісному укритті, куди під час повітряної тривоги достатньо буде принести лише свій ноутбук та підʼєднати до Logi Dock

Докладніше про ці та інші лайфхаки для зручної та безперебійної роботи вашої команди під час війни – читайте на сторінках профільного видання Мережі та Бізнес у вересні.

Працюємо разом на Перемогу!