ІТ-модернізація підприємства під час війни: мистецтво тисячі малих кроків до Перемоги від Prime

31
серпня
2022
"Бізнес, що працює в умовах війни, – вже привід для гордості. Цього року, коли у серпні більшість підприємств не пішли у традиційні літні відпустки, а продовжили активну роботу на підтримку української економіки та фронту, осінь чи не вперше застає український бізнес "у повній бойовій готовності".
 
  • Чи повернуться абсолютно всі ваші співробітники та служби до офісного режиму роботи після Перемоги? 
  • Чи готові ваші потужності до стрімкого масштабування на фоні інвестиційного буму, що прогнозують Україні більшість світових економістів? 
  • Чи впораються ваші інформаційні мережі та чи готовий ваш персонал до користування світовими рішеннями та технологіями, що стане головним трендом повоєнного розвитку нашої країни?
 
Готуватися до відповідей на ці питання необхідно вже сьогодні, а одним з факторів успіху в нових реаліях української економіки буде ваша ІТ-готовність: сучасне обладнання, якісне та безпечне програмне забезпечення, швидкі та захищені комп’ютерні мережі тощо.
 
Читайте повну версію матеріалу з рекомендаціями щодо ІТ-модернізації під час війни від найбільшого системного інтегратора України "ІТ-Інтегратор" на сторінках Європейської бізнес-асоціації.