"ІТ-Інтегратор" в рейтингу "Топ-25" кращих роботодавців України за версією журналу "Власть денег"

29
березня
2021

Починаємо тиждень з крутезної новини — "ІТ-Інтегратор" увійшов до традиційного щорічного рейтингу "Топ-25" кращих роботодавців України журналу "Власть денег".

Організатори рейтингу при відборі враховували ряд критеріїв, що характеризують якість робочих місць компаній та їх надійність. Особливо актуальна в цьому році оцінка збереження числа співробітників і рівня заробітної плати в компаніях, що успішно протистоять викликам пандемії. Але головними, як зазвичай, були загальні умови працевлаштування і турбота компаній про своїх співробітників, а також можливості для їх професійного і кар'єрного зростання.

Після пом'якшення карантину в минулому році "ІТ-Інтегратор" вирішила перевести весь свій персонал на гнучкий офісно-домашній графік роботи. Як каже віцепрезидентка компанії Надія Омельченко, успіх гнучкої роботи залежить від менеджерів підрозділів: вони виступають в ролі коучів своїх підлеглих і системно відслідковують результати співробітників — персональні досягнення, колаборації з іншими членами команди і підрозділами, взаємодію з клієнтами.

Вдячні редакції поважного видання та організаторам рейтингу за честь бути присутніми в ньому!

Детальніше читайте у рейтингу за посиланням