"ІТ-Інтегратор" розширює свою експертизу поповнивши портфель провідним APM-рішенням від Dynatrace

20
липня
2020

"ІТ-Інтегратор" в рамках партнерства з Value Added ІТ-дистриб'ютором БАКОТЕК розпочинає розвиток бізнесу та надання послуг інтеграції рішення Dynatrace – платформи з управління продуктивністю додатків нового покоління.

Dynatrace вперше випустила на ринок власний продукт APM (Application Performance Monitoring) ще в 2009 році, і з тих пір залишається в числі лідерів у звіті Garner Inc. "Magic Quadrant for Application Performance Monitoring".

У порівнянні з традиційними APM-рішеннями ― важкими, неповороткими та здатними лише реагувати ― продукти від Dynatrace відрізняються легкістю, широким функціоналом та проактивним підхідом. Рішення Dynatrace були створені у відповідь на виклики, котрі ставлять найскладніші сучасні додатки, в тому числі хмарні, мобільні, сервіс-орієнтовані та пов’язані з Big Data. На сьогоднішній день Dynatrace оптимізує та відслідковує роботу тисяч додатків у більш ніж 4 000 компаній по всьому світу. Дане рішення дає змогу покращувати показники швидкості та ефективності роботи, та, за рахунок цього, зменшити витрати часу на управління додатками.

ІТ-ринок дуже швидко розвивається і змінюється, що вимагає від інтеграторів активних дій на випередження та постійного навчання. Колеги з БАКОТЕК приділяють значну увагу внутрішній підготовці партнерів. Так нещодавно відбувся тренінг для профільних фахівців "ІТ-Інтегратор", присвячений рішенню Dynatrace.

Регулярні зустрічі та розбір кейсів дають нам змогу пропонувати замовникам більш надійні рішення, вигідні умови контрактів та максимально високу якість обслуговування відповідно до світових стандартів.