Інноваційні рішення для нафтогазового комплексу України

24
вересня
2021

Щороку підтриємства нафтогазового комплексу збираються на конференцію, присвячену розвитку інфраструктури галузі, для розгляду нагальних питань стану обладнання, законодавчих змін, оцінки засобів вимірювальної техніки, автоматизації процесів тощо. 

Цього року представникам "ІТ-Інтегратор" за підтримки партнера компанії Cisco випала нагода долучитися до обговорення теми удосконалення обліку та якості газу в умовах переходу України на облік газу в одиницях енергії, яке відбулося під Полтавою 13-15 вересня.

"Нафтогазовий комплекс - стратегічно важливий напрямок ефективного розвитку економіки України. Застосування сучасних технологій дозволяє приймати нові виклики стосовно якості природного газу, його зберігання та транспортування. Постійне удосконалення процесів та активне впровадження інноваційних рішень мають пришвидшувати цей розвиток. Наша компанія має достатній досвід та компетенції для участі у подібних консультаціях, адже за багато років роботи ми проявили себе, як надійний постачальник найсучаснішого обладнання та якісних послуг для держави та приватних підприємств", - прокоментував Валентин Герасимович, директор філії "ІТ-Інтегратор" у Полтаві та Кременчуці.