Huawei відзначив переможців року

15
грудня
2021

Компанія "ІТ-Інтегратор" отримала нагороду The Best IT project 2021 від Huawei за результатами 2021 року.

Нагородження проходило під час Huawei ICT Day - щорічного заходу, присвяченого технологіям ІКТ від провідних аналітиків галузі, клієнтів і партнерів, де розкриваються професійні інсайти та відбувається ознайомлення з найсвіжішими продуктами та рішеннями Huawei.

Конкурс The Best IT project 2021, підсумки якого були оголошені під час івенту, відзначив нетривіальні інноваційні проєкти галузі, реалізовані на території України.

"ІТ-Інтегратор" став номінантом та за результатом конкурсу переможцем за впровадження проєкту модернізації системи зберігання даних на базі обладнання Huawei у Банку Південний.

Дмитро Жуковський, директор департаменту інформаційних технологій, компанія "ІТ-Інтегратор": "Проєкт, за який ми отримали нагороду The Best IT project 2021 від Huawei, є дійсно нетривіальнім для нас. Якщо коротко, то його особливістю стали редизайн та модернізація існуючої системи зберігання даних ("горизонтальне" масштабування) без зупинки ключових бізнес-процесів, в результаті чого банку вдалося значно підвищити продуктивність своєї ІТ-інфраструктури. Дякуємо партнеру за довіру, визнання та, звичайно, ефективну співпрацю під час проєкту".