Фінал STEAM-House-2019

26
грудня
2019

У Києві відбувся фінал національних змагань для школярів з моделювання "розумних" ґаджетів — STEAM-House-2019. До цієї події ми разом з нашими партнерами йшли майже рік!

Захід проходить вже другий рік поспіль. Цьогоріч учні з усіх регіонів країни у віці від 12 до 17 років змагалися в розробці ідей "розумних" пристроїв, їх програмуванні й виготовленні моделей в трьох номінаціях: "Розумні пристрої", "Розумне місто" та Інтернет речей (IoT). Учасники STEAM House подали на конкурс близько 150 оригінальних проектів. 9 найкращих (по три в кожній номінації) фіналісти змагань презентували перед членами журі, представниками ІТ-компаній-партнерів конкурсу, журналістами та іншими учасниками.

Перемогу у змаганнях здобули такі проекти:

  • У номінації Smart gadgets

1 місце - "Генератор запаху"
Розробники — Роман Віталій, Іван Сльоза (м. Горішні Плавні, Полтавська область);

  • У номінації Smart city

1 місце - "Система контролю рівня води"
Розробник — Левко Тамара (с. Довге, Закарпатська область);

  • У номінації “Інтернет речей”

1 місце - "Автономний мобільний міні-агрокомплекс" 
Розробники: Зінов'єва Таїсія, Кузнєцова Марія, Козиряцька Єлизавета (м. Запоріжжя)

Усі учасники та переможці отримали цінні подарунки від головних партнерів конкурсу. Серед них: інтерактивна дошка, ноутбуки, 3D-принтери, сертифікати на обладнання для STEAM-лабораторій та персональні набори клавіатур, гарнітур та комп’ютерних мишок.

Організатором цьогорічних змагань є компанія Accord Group.

Співорганізатори — компанія-засновник конкурсу STEAM-House "ІТ-Інтегратор", Інститут модернізації змісту освіти МОН та видавничий дім "Освіта".

Комплектуючими учасників конкурсу забезпечує технологічний партнер — MTI hi-tech Distribution.

Головні партнери конкурсу — Cisco Networking Academy Ukraine, Kyiv Smart City, Microsoft Ukraine, ASBIS Ukraine, ERC Distribution, Global Innovative Online School, Snite. Wanhao Ukraine та Фонд освітніх ініціатив.

Детальніше про подію дивіться в сюжеті ТРК Україна