Фінал ХІ конкурсу кейсів з КСВ

30
грудня
2020

Долучилися до крутої події для соціально-відповідального бізнесу – фіналу ХІ конкурсу кейсів з КСВ.

Учасники події презентували свої соціальні кейси та ініціативи, що сприяють розвитку суспільства та досягненню Цілей сталого розвитку.

"ІТ-Інтегратор" презентував свій кейс у номінації "Ціль сталого розвитку № 8 – "Гідна праця та економічне зростання" – цілі не менш важливої, ніж якісна освіта.

Наша HR-директорка Олена Маслій-Шишова розповіла про кейс переходу персоналу на гнучкий графік роботи з регулярним віддаленим форматом – програму Flexitime 2020, яка мала на меті максимально захистити наших співробітників.

"ІТ-Інтегратор", як соціально відповідальна компанія, системно піклується про свій персонал. Тому цього року ми запровадили кілька програм захисту та підтримки співробітників:

  • Безкоштовні медичні обстеження у мережі клінік Viva 
  • Всі необхідні засоби захисту
  • Регулярне вимірювання температури та медична сестра в офісі
  • Програма DocOnline – онлайн-консультації для персоналу у висококваліфікованого лікаря-інфекціоніста

"Всебічна підтримка персоналу та зважене піклування про команду з боку роботодавця – безальтернативна необхідність для тих вітчизняних компаній, які хочуть не тільки зберегти, але й підвищити  рівень залученості та продуктивності своїх команд в умовах пандемії та переходу на віддалену роботу”,  – коментує Олена.

Раді були опинитися у компанії таких потужних бізнесів, як Carlsberg Ukraine, Нова Пошта, МХП, ПриватБанк, Ашан, KLO, Група Нафтогаз та багатьох інших. 

Дякуємо нашим шановним партнерам з Центр "Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності" за можливість поділитися з бізнес-спільнотою нашим досвідом піклування про команду.