Філософія та культура інновацій

04
грудня
2019

Філософія, культура, інновації – це зовсім різні полюси розвитку, які водночас рухають прогресом. Компанія "ІТ-Інтегратор" багато років вдало поєднує у своїй стратегії ці різні, але неподільні поняття. 

Цього разу у культурній столиці України, місті Львів, разом з партнерами та компаніями Західного регіону ми подискутували з приводу розвитку технологій відеонагляду та інтегрованих комплексів безпеки під час Axis Solutions Workshop, що відбувся 28 листопада.

Познайомити гостей заходу з оновленою лінійкою продуктів, а також "прокачати" навички продавців з інженерного напрямку, завітав представник шведського виробника обладнання Axis Communications Петеріс Яновскіc

Необхідність комплексно підходити до інноваційної стратегії довів на прикладі розвитку технологій розумних міст у своїй доповіді директор з розвитку департаменту інженерних рішень Марик Джангутінов

А те, як інтегрувати окремі системи від різних вендорів у єдиний механізм, що забезпечить вирішення завдань бізнесу, розтлумачив Антон Гончарук, керівник відділу впровадження комплексних інженерних проєктів "ІТ-Інтегратор".

Досвід реалізованих проєктів в Україні та світі презентували колеги з IQ Trading, які працюють разом з нами над реалізацією найсучасніших впроваджень в цій галузі.

"Завдяки об’єднанню знань та досвіду інтегратора, виробника та дистриб’ютора нам вдалося забезпечити цікавий та різноплановий контент, корисний, як для кінцевого замовника, так і для команд, що працюють над впровадженням цих проєктів", - Денис Слюсарчик, директор департаменту інженерних рішень компанії "ІТ-Інтегратор"

Завжди раді вашим запитам та відкриті до співпраці: https://it-integrator.ua/solutions