Cisco Security - безпека віддаленої роботи

28
липня
2022

Ми чимало вже розповідали при вигоди віддаленої роботи, особливо у сучасних реаліях, коли у багатьох співробітників немає змоги бути фізично присутніми в офісі. Проте, в той же час, такий формат роботи несе певні ризики для бізнесу - остаточне розмиття периметру, збільшення "площини атаки" і розширення "вікна можливостей" для зловмисників.

Підхід Cisco до обробки ризиків полягає у раціональному поєданні технологій коммунікацій, безпеки та доступу у єдиному просторі Connected Experiences, де можливе використання будь-яких пристроїв на будь-яких локаціях, при цьому завжди  доступні повнофункціональні корпоративні сервіси та забезпечується наскрізна безпека і контроль підключень, даних та користувачів. 

Пропонуємо послухати відеозапис презентації Олексія Швачки, у якому висвітлено комплексний підхід до організації безпеки при віддаленому форматі роботи, а також більш докладно озвучені переваги для бізнесу, які надають рішення лінійки Cisco Security.

Нагадуємо, зараз компанія Cisco пропонує для України безкоштовну можливість використання низки своїх рішень лінійки Security та хмарної платформи аналітики та автоматизації Cisco SecureX терміном 180 діб. 

Зі свого боку, ми готові допомогти із розгортанням та налаштуванням цих рішень, щоб Ви мали змогу отримати максимальну вигоду від їх використання.