ЦІЛКОМ ТАЄМНО! Відтепер ваші розмови та відеоконференції надійно захищені завдяки новому рішенню від «ІТ-Інтегратор» - ВІДЕО ІР-ТЕЛЕФОНУ «КАМЕРТОН».

06
лютого
2023
Навіть у звичайному житті, в бізнесі чи приватних справах, – витік комерційної інформації чи планове прослуховування ліній вашого телефонного зв’язку – завжди призводить до неприємних наслідків, часто катастрофічного масштабу.
 
У війну ці дії, особливо з боку спеціальних служб ворожої країни, можуть загрожувати не тільки вашим комерційним питанням, але й життю великої кількості людей.
 
Сьогодні «ІТ-Інтегратор», що багато років є лідером з розробки та постачання рішень в сфері інформаційної безпеки, ГАРАНТУЄ абсолютну безпеку вашого спілкування – завдяки новому унікальному продукту власного виробництва.
 
Наша нова розробка – ВІДЕО ІР-ТЕЛЕФОН «КАМЕРТОН»:
 
  • призначений для експлуатації в сферах діяльності, що потребують захисту інформації від несанкціонованого доступу та витоку технічними каналами на об’єктах інформаційної діяльності та спеціального зв’язку I–III категорії при обробці мовної та відео інформації (з грифом обмеження доступу «Т», «ЦТ») та її передачі через захищену мережу з оптичними лініями зв’язку в умовах впливу зовнішніх акустичних та електромагнітних полів, які є носіями інформації з обмеженим доступом
  • виробляється серійно за ТУ У 26.3-31091208-001:2022, згідно ліцензії Держспецзв’язку та спеціального дозволу СБУ
  • має гарантію високої якості, підтверджену сертифікатами ISO/IEC 27001:2013, ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015

Відео чи телефонний ІР-зв’язок – тепер він повністю безпечний для всіх співробітників вашої команди, якщо ви користуєтесь ВІДЕО ІР-ТЕЛЕФОНАМИ «КАМЕРТОН» від «ІТ-Інтегратор».

Презентація рішення

Докладніше - +380 44 538 00 69 або info@it-integrator.ua

Працюємо разом на Перемогу!