Чому українські компанії купують відновлене ІТ-обладнання?

08
жовтня
2021

Чи доводилося вам колись купувати відновлений (refurbished) смартфон чи ноутбук? Тоді ви точно знаєте в чому особливості такої техніки.

Але звичайні покупці не самотні у своїй практичності – компанії також активно купують так зване відновлене обладнання.

Про що йдеться? Попит на таке обладнання став помітним лише кілька років тому і поки що не всі корпоративні замовники знають про цю можливість. Якщо коротко, це 100% працездатне обладнання яке, як і нове, поставляється авторизованими партнерами зі спеціальних складів та на яке поширюються усі види гарантії та сервісу. Дуже часто таке обладнання є новим й просто очікувало свого часу на складі.

Навіщо така техніка компаніям? Все просто – купувати офіційну відновлену техніку дешевше і швидше, ніж замовляти нове обладнання. Це також дуже розумна альтернатива ризикованому придбанню "сірої" техніки, поставленої в обхід офіційних каналів. На яку не поширюються сервіс та гарантія, й до того ж вона цілком може виявитися вживаною або навіть підробленою.

При цьому подібних ризиків можна уникнути при покупці відновленої техніки в офіційних онлайн-аутлетах. Наприклад, в цьому році українським компаніям став доступний аутлет Cisco від "ІТ-Інтегратор", в якому представлені понад 7 тисяч товарних позицій.

"Як показує практика, можливість заощадити цікава не тільки невеликим компаніям. Великі підприємства з розвиненою мережевою інфраструктурою навіть частіше звертаються до нас за відновленим обладнанням. Особливо коли перед клієнтом стоїть проблема терміну постачання – обладнання потрібно "тут і зараз", – коментує віцепрезидентка ІТ-Інтегратор Надія Омельченко. 

Профільне видання Компьютерное Обозрение на прикладі обладнання Cisco детально розібралося в тому, які переваги дає компаніям закупівля відновленої техніки.

Детальніше у матеріалі