Чому STEAM-освіта необхідна в школах? Кейс "Січовий колегіум" м. Запоріжжя

06
вересня
2021

Чому STEAM-освіта абсолютно необхідна сучасним школам?

Сьогодні ділимося з вами кейсом школи "Січовий колегіум" (м. Запоріжжя). Постачальником обладнання для шкільної техно-лабораторії (STEM-лабораторії) виступили ми, "ІТ-Інтегратор". Зокрема, школярі цього закладу наразі мають можливість працювати з комплектами електроніки — програмованими електронними модулями та 3D-принтерами.

Вчителька інформатики та координаторка STEM-проєктів запорізької школи-інтернату "Січовий колегіум" Ольга Аджимян у форматі #Вчительськийблог на ресурсі Освіторія розповідає про досягнення своїх колег, які взялися впроваджувати STEM-підхід у навчанні.

"Саме STEM-підхід допомагає навчити дитину жити в реальному світі, який надзвичайно швидко змінюється і в якому все пов’язано між собою. Хочу поділитися власним досвідом: як ми в "Січовому колегіумі" запровадили STEM-підхід і чому це не так складно, як здається", — пише Ольга.

Третій навчальний рік поспіль вчителі колегіуму залучають учнів до реалізації дослідницьких, інженерних проєктів на уроках технологій та інформатики й на гуртку робототехніки/інженерії. Учні школи вивчають принципи 3D-моделювання та опановують навички роботи з електронними модулями. Вони також постійно роблять групові практичні/лабораторні роботи в форматі пошукових дослідницьких мініпроєктів. Серед реалізованих проєктів: "Безпека на дорозі", "Розумний будинок — розумне світло", "Безпека будинку", "Мікроклімат приміщення", "Дихання — основа життя".

Про те, якою має бути сучасна шкільна освіта, читайте у матеріалі на сайті Освіторія