Безпека та обізнаність понад усе

22
листопада
2021
Саме цим принципом ми послуговуємося при реалізації всіх наших проєктів Smart&Safe City. Аргументувати ми мали нагоду в рамках заходу, організованого виробником програмного забезпечення Cognyte минулого тижня.
 
Представники виробника, його партнерів та компаній клієнтів зібралися на офлайн-семінарі, щоби ознайомитися із сучасними рішеннями з відеоаналітики та поділитися світовим досвідом впровадження.
 
Cognyte спеціалізується на інтелектуальних рішеннях ситуаційної обізнаності, які дозволяють об’єднувати та централізувати інформацію із різних джерел та аналізувати великий обсяг даних. Подібні рішення слугують платформою для побудови проєктів рівня Smart&Safe Cities – міських ситуаційних центрів, від злагодженої роботи яких залежить життєзабезпечення міста та комфорт громадян, що проживають у ньому.

Сергій Ольшанський, директор департаменту розвитку та інновацій "ІТ-Інтегратор": "Ми з радістю підтримали захід нашого партнера, який більше 15 років безперервно вдосконалює свої продукти в області відеоаналітики та диспетчеризації та має серйозний пул реалізованих проєктів – від масштабів міста до масштабів усієї країни. Рішення з лінійки Symphia від Cognyte чудово доповнюють наш портфель пропозицій для Smart&Safe Cities. І на сьогодні цей напрямок залишається фокусним для нашої компанії".

Докладніше про Smart&Safe City

Отримати консультацію та дізнатися більше про впровадження подібних рішень безпеки - звертайтеся на info@it-integrator.ua та за тел.+38044 538 00 69.