All digital week 2021

22
березня
2021

Друзі, сьогодні в Україні стартує Європейський тиждень цифрової грамотності.

З цього приводу Міністерство цифрової трансформації України планує провести масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності. А також об’єднати представників держави, бізнесу та громадян у рамках ініціативи та сформувати широке коло партнерів, щоб ініціатива стала помітною. 

Європейський тиждень цифрової грамотності — це щорічна кампанія, яка проводиться з метою надихнути та навчити людей цифрових навичок. Проводиться у коворкінгах, громадських центрах, школах, університетах, бібліотеках та інших місцях освіти по всій Європі. За 2010-2020 роки до Європейського тижня цифрової грамотності долучились понад 1 300 000 учасників.

Чому це важливо? В Україні, за даними 2019 року, не володіють базовими цифровими навичками ще більше громадян — 53%. В той час як цифрова грамотність так само важлива сьогодні, як вміння писати, читати і говорити. 

"ІТ-інтегратор" вирішив долучитися до ініціативи та заохотити молодь проходити освітні курси про підприємництво від Мінцифри, до створення яких ми також причетні. Курс доступний на платформі osvita.diia.gov.ua.

Чотири основні теми цьогорічної кампанії:

  • Базові цифрові навички та медіаграмотність
  • Кодування, STE(A)M та штучний інтелект
  • Просунуті цифрові навички та працевлаштування
  • Цифрова культурна спадщина 

Офіційний сайт Європейського тижня цифрової грамотності, де зручно переглянути всі українські та іноземні події: alldigitalweek.eu

Ми в "ІТ-Інтегратор" дуже раді долучитися до такої крутої соціальної активності від наших партнерів — Мінцифри.