10 освітнім хабам передано сучасне обладнання для створення навчальних матеріалів

23
лютого
2023

Завжди приємно, коли бачиш на власні очі чудовий результат від допомоги, яку вдалося надати тим, хто її дійсно потребує. Так сталося і з благодійним проєктом передачі обладнання для роботи освітніх хабів Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Київської та Житомирської областей.

Нагадаємо, 15 грудня 2022 в межах комплексної співпраці БФ "Фонд освітніх ініціатив", засновницею якого є Віцепрезидентка "ІТ-Інтегратор" Надія Омельченко, та фундації Hearts for Ukraine (США) відбулася робоча зустріч керівництва даних благодійних організацій з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом та заступницею Міністра Вірою Роговою.

В ході даної зустрічі відбулася також  благодійна передача комплектів необхідного технічного оснащення для роботи освітніх хабів перелічених областей.

А вже сьогодні маємо чудові світлини фотозвітів успішного підключення та використання переданої техніки в освітніх хабах Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. І наш архів фотозвітів постійно доповнюється.

Докладніше про проєкт 

Дякуємо освітянам за віддану працю в складних воєнних умовах, а нашим партнерам-благодійним фондам – за потужну взаємодію та допомогу в підтримці STEM-освіти в Україні.

Працюємо разом на Перемогу!