Корпоративный портал

Корпоративний портал управляє внутрішньої інформаційної середовищем компанії для організації колективної роботи над завданнями, проектами і документами, а також налагодження ефективних внутрішніх комунікацій.

Основною відмінністю корпоративного порталу від публічних сайтів є його внутрішня сфера застосування і гнучка система управління правами доступу, що забезпечує конфіденційність і цілісність комерційної інформації.

Система забезпечує:

 • Створення єдиного інформаційно-комунікаційного ресурсу, в тому числі для географічно розподілених підрозділів компанії
 • Розвиток внутрішніх комунікацій і корпоративної культури
 • Доступ до організаційної структури компанії та інформації про співробітників
 • Підвищення ефективності взаємодії як між співробітниками, так і між підрозділами

Рішення побудоване на базі платформи Microsoft SharePoint. Завдяки соціальним функціям, пошуку в корпоративному середовищі і централізованого зберігання даних, рішення дозволяє вийти за рамки традиційного уявлення про спільну роботу і отримати максимальну віддачу від інвестицій.

Ключові можливості і області застосування рішення

 

Документообіг

 

Реєстрація, узгодження і обробка кадрової документації - трудові договори, накази (кадрові та адміністративні), заявки, службові записки та ін.

 

 

Захищене зберігання шаблонів і готових документів, їх обробка з урахуванням політик компанії, підтримка версійності і швидкий пошук.

Розділ містить загальну інформацію про компанію, її керівництві, напрямки діяльності та ін. Окремі сторінки присвячені історії, місії та бачення, цінностей і корпоративну культуру компанії. В рамках розділу публікується організаційна структура з деталізацією інформації по підрозділах.

Працівники компанії

Система дозволяє зберігати і відображати інформацію про співробітників, а також доповнювати її та управляти доступом до неї. У своєму профілі співробітник може вести особистий блог, ділитися новинами, зберігати документи, керувати завданнями, а також підписатися на своїх колег і керівництво, відстежуючи їх активності.

Модуль містить інформацію, яка прискорює адаптацію нових співробітників. Також модуль включає довідкову інформацію про портал, правилах і нормах, прийнятих в компанії, інструкції. Складається з наступних розділів:

 • База знань
 • Інформація для нових співробітників
 • Путівник по порталу

 

Підрозділи компанії
 
Портал дозволяє створити кожному підрозділу свій сайт для представлення співробітникам інформації про його цілі і завдання, функціональне призначення, склад і обов'язки співробітників. Також сайт дозволяє забезпечити спільну роботу співробітників над проектами, завданнями, документами і автоматизувати ряд бізнес-процесів на рівні підрозділу.
 
Комунікації і спілкування
 
Модуль присвячений взаємодії співробітників з різних питань. Він дозволяє співробітникам обмінюватися інформацією і досвідом, брати участь в опитуваннях і конкурсах, обмінюватися фотографіями і відео, вести громадську фотогалерею і відеотеку, спілкуватися на форумі і т.д.
 

Прес-центр
 
Розділ дозволяє публікувати новини компанії. Кожен співробітник може підписатися на поштову розсилку нових інформаційних приводів. Існує можливість коментування опублікованих матеріалів. Розділ містить такі підрозділи:
 • Новинні стрічки
 • Корпоративні видання
 • Новини структурних одиниць

Пошук

Пошук дозволяє оперативно знаходити потрібну інформацію, що зберігається на сторінках сайтів, всередині документів, на вузлах співробітників і робочих груп, в повідомленнях форумів і блогів. Розділ складається з блоків:

 • Пошук документів
 • Пошук співробітників

Інтеграція 

Інтеграція з іншими інформаційними системами дозволяє значно підвищити ефективність роботи рішень. Використовуючи вбудовані механізми, система може бути інтегрована з іншими корпоративними і кадровими системами.

 

Ключові переваги

 

Забезпечення максимальної продуктивності роботи

Допоможіть співробітникам збільшити продуктивність праці і забезпечте доступ до знань за допомогою добре знайомої середовища Microsoft Office, оптимізованої для зручності використання і освоєння, незалежно від того, де знаходиться співробітник, і які пристрої він використовує.

 

 

Скорочення витрат завдяки уніфікації ІТ-інфраструктури

Підвищіть віддачу від ваших інвестицій в ІТ-інфраструктуру шляхом консолідації рішень для підтримки спільної роботи і розгортання цих рішень для використання у внутрішній мережі та Інтернеті.

 

Підтримка та адаптація системи

 

 

Якісно задокументована платформа, а також реалізація рішення з використанням стандартного функціоналу Microsoft SharePoint дозволяє адаптувати і допрацьовувати систему силами замовника.

 

 

У Вас остались вопросы?

Оставьте свои данные, наш консультант свяжется с Вами в ближайшее время
CAPTCHA на основе изображений