Компанія Cisco представила нову маршрутизуючу систему серії 8223 із пропускною здатністю 51,2 Тбіт/с, побудовану на базі передового чипу Silicon One P200.
Система створена для обробки величезних обсягів даних у розподілених AI- та HPC-навантаженнях.
Вона забезпечує:
- Удвічі вищу енергоефективність порівняно з попереднім поколінням
- Підтримку оптичних інтерфейсів 800G
- Низьку затримку та масштабування без зниження продуктивності
- Оптимізовану архітектуру для кластерів машинного навчання та датацентрів нового типу
Silicon One P200 — це найновіший мережевий процесор Cisco, який поєднує високу щільність портів і гнучкість конфігурацій, створюючи єдину архітектуру для маршрутизаторів, комутаторів та AI-фабрик.
Запуск демонструє стратегічне бачення Cisco — розвивати інфраструктурні рішення, які формують технологічну основу для обчислювальних систем наступного покоління.
ІТ-Інтегратор допоможе вашій компанії реалізувати потенціал нових технологій Cisco — від побудови високошвидкісних мереж до впровадження масштабованих AI-інфраструктур, готових до навантажень майбутнього.
За більш детальною інформацією звертайтесь: info@it-integrator.ua або тел. +380 44 538 00 69.