“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник
і постачальник IT-рішень для корпоративного
і державного секторів
в Україні.

04.12.2024

Конгрес економічного уповноваження жінок

3 грудня віцепрезидентка “ІТ-Інтегратор” Надія Омельченко взяла участь в роботі третього Конгресу з економічного уповноваження жінок (WEECongress) задля гендерно відповідальної європейської інтеграції та відновлення України, організованого ООН Жінки в Україні.

Загалом захід об’єднав цього року понад 120 представників і представниць уряду, бізнес-асоціацій, компаній, державних установ, органів місцевого самоврядування, міжнародних партнерів з розвитку та організацій громадянського суспільства.

Зокрема, під час відкриття події відбувся пресбрифінг, присвячений Національній інформаційній кампанії для подолання гендерних стереотипів “Звісно, зможеш”, яка реалізується ООН Жінки у партнерстві з Міністерство економіки України та Офісом першої леді за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Команда “ІТ-Інтегратор” вже понад 5 років системно розвиває питання подолання гендерно зумовлених перешкод в ІТ-галузі та на керівних посадах, що є частиною ESG-стратегії компанії.

Дякуємо організаторам за запрошення та працюємо разом на Перемогу!

Інші новини

29.01.2026
Огляд інтегратора на енергетичне дослідження EBA
Детальніше
26.01.2026
Тримаємось європейського курсу
Детальніше
19.01.2026
Сучасний контроль доступу для великого виробництва
Детальніше

    Бажаєте

    надіслати

    запит?




    *Політика конфіденційності