CRM-системи

CRM-системи

Клієнторієнтованим компаніям потрібно постійно відслідковувати ефективність і, при необхідності, переглядати існуючі процеси взаємодії з клієнтами. Чому це важливо? В першу чергу, для підтримки відносин з існуючими клієнтами. По-друге, для визначення векторів розвитку компанії, а також розвитку напрямків праці з новими клієнтами на мінливому ринку.

Як наслідок, на ринку сформувався певний клас рішень з функціональністю, яка направлена на підтримку процесів праці з клієнтами - CRM-системи. На сьогоднішній день існує безліч варіацій систем для автоматизації процесів взаємодії з клієнтами від різних виробників і компаній-інтеграторів. 

Перебуваючи в пошуку свого оптимального рішення, компанії не завжди самостійно можуть сформувати потреби та викласти очікування, зробивши вибір на користь того чи іншого продукту. Звісно, успіх CRM-проектів істотно залежить від участі самої компанії в проекті, але без досвідченого партнера цей шлях буде тернистим.  

“ІТ-Інтегратор” індивідуально підходить до кожного проекту, виходячи із потреб і можливостей компанії-замовника, адресно пропонуючи рішення, включаючи галузеву спеціалізацію - фінанси, страхування, логістика, сфера послуг, роздрібна торгівля та ін. 

Компанія “ІТ-Інтегратор” виконує як комплексні впровадження рішень на базі промислових CRM-систем, таких як Oracle Siebel CRM і Microsoft Dynamics CRM, так і пропонує проекти за окремими напрямками і послугами.